Nasz zespół

Prawo jest moją pasją. Na fundamencie swojej wiedzy, umiejętności oraz doświadczeń zbudowałam Kancelarię, która rzetelnie i skutecznie pomaga w sprawach prawnych Klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.

Nasza kancelaria składa się z radców prawnych, aplikantów oraz obsługi sekretarskiej. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie w pracy w sądach i urzędach pozwala nam w sposób optymalny chronić interesy naszych Klientów, gdyż to dzięki niemu potrafimy przewidywać zagrożenia, jakie mogą czyhać na Państwa firmy.

W ramach prowadzonego doradztwa prawnego cenię sobie zaangażowanie, profesjonalizm, zawodową etykę oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Oferuję specjalistyczne doradztwo w zakresie prawa podatkowego i administracyjnego, a także w zagadnieniach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Wiesława
Kulig – Wyporska

Właścicielka kancelarii, mediator, radca prawny z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy organach administracji państwowej, aktualnie praktykująca we własnej kancelarii, specjalizująca się w prawie administracyjnym, w tym podatkowym. Autorka i współautorka licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego, administracyjnego oraz postępowania przed sądami administracyjnymi.

Marcin
Seliga

Radca prawny posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy w; sądownictwie powszechnym, notariacie oraz organach administracji publicznej. Prowadzi praktykę w zakresie prawa cywilnego, upadłościowego prawa spółek handlowych oraz rodzinnego i opiekuńczego.

Karta dużej rodziny

Miło nam poinformować, że od listopada 2020 roku Kancelaria Radcy Prawnego Wiesławy Kulig-Wyporskiej jest partnerem programu „Karta Dużej Rodziny”.

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych.

Wobec powyższego, wszyscy Klienci korzystający z programu Karta Dużej Rodziny, otrzymają zniżkę w wysokości 20% na usługi Kancelarii, tj. zarówno ustne porady prawne, jaki prowadzenie postępowań sądowych.

Pozostańmy w kontakcie

3 + 11 =

Adres

ul. Jagiellońska 44/ 19,
03 – 462 Warszawa

kontakt

+48 22 115 87 98
sekretariat@kuligwyporska.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Wiesławy Kulig-Wyporskiej z siedzibą w Warszawie (03-462) przy ul. Jagiellońskiej 44/19. Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów Administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Państwa pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej szczegółów w zakładce Polityka prywatności | Wiesława Kulig-Wyporska - Kancelaria Radcy Prawnego.